Стоп булінг

2 квіт. 2019
Проблема булінгу серед дітей та підлітків, нажаль, стає все більш актуальною і головне завдання закладів освіти, соціальних служб, громадськості - попередити її. 2 квітня у закладі загальної середньої освіти №2 пройшло засідання педагогічної ради «Запобігання булінгу як умова безпечного освітнього простору», головною темою обговорення якого стало непросте питання - проблема булінгу в освітньому середовищі закладу.

2 квітня у закладі загальної середньої освіти №2 пройшло засідання педагогічної ради «Запобігання булінгу як умова безпечного освітнього простору», головною темою обговорення якого стало  непросте питання - проблема булінгу в освітньому середовищі закладу. На захід були запрошені начальник відділу соціальної роботи НМЦСССДМ Ольга Лало та головний спеціаліст відділу дошкільної роботи та соціального захисту управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради Людмила Грицків.

Проблема булінгу серед дітей та підлітків, нажаль, стає все більш актуальною і головне завдання закладів освіти, соціальних служб, громадськості  - попередити її. Ця зустріч – спроба розібратись у тому, які процеси є рушійною силою, що може провокувати виникнення ситуацій цькування учнів у закладі освіти.

Головна мета обговорення - сприяння безпечному дитинству, надання рекомендацій батькам, дітям, учителям. Зрештою, це намагання змінити наступне покоління, зробивши традиційними для нього цінності ненасильницьких моделей поведінки. Ведуча заходу, заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Сергіївна Ігнатенко, ознайомила присутніх з  поняттям булінгу. Педагоги мали змогу опрацювати теоретичні аспекти проблеми цькування у школі із залученням інтерактивних технік навчання. Проаналізувати в експертній раді педагогічні ситуації, мотиви та ознаки булінгу, розробити спільні алгоритми дій для батьків, учнів, учителів-предметників, класних керівників та адміністрації закладу.  Наприкінці  засідання заступник директора з виховної роботи Оксана Геннадіївна Ясногор спільно з практичним психологом закладу Вікторією Леонідівною Таран провели для присутніх вправу з арт-терапії «Пісок та камінь», яка допомогла зняти напругу після плідної праці.

Приємно зазначити, що директор закладу, Ірина Анатоліївна Липка, зуміла зібрати у стінах школи колектив однодумців, небайдужих, висококваліфікованих педагогів, які жадають здобувати нові знання та використовувати їх своїй професійній діяльності.