Управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради

Тато, мама, я – спортивна сім’я

13 квіт. 2019
13 квітня Новомосковським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради були проведені спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Позмагатися у силі, спритності, швидкості зібралося 13 сімей - представники закладів освіти міста: ЗЗСО № 1, 2, 6, 7, 13, 14, 15, 16, 18, НВК № 5, 17, гімназії № 3, колегіуму № 11.

Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність і командну згуртованість. Не тільки діти, а й батьки старанно із молодечим запалом долали перешкоди. Атмосфера, що панувала на майданчику, просто захоплювала. Крім спортивного азарту були і дружня підтримка суперника, і порада, і гумор.

За підсумками всіх спортивних випробувань переможцем цьогорічного міського спортивного змагання, показавши найкращі результати, стала спортивна сім'я  Вєдюк, яка представляла заклад загальної середньої освіти  № 2. Друге місце виборола сім’я Мороз - представники гімназії № 3.

Третє місце вибороли дві  сім’ї: сім’я  Павленко, яка представляла заклад загальної середньої освіти № 15 та сім’я Носенко - представники колегіуму № 11.

Переможці і призери змагань були нагороджені медалями, дипломами та подарунками.

І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у сімейному колі.
Організатори змагань висловлюють слова вдячності директору ДЮСШ Іщенко Є.Є. за створені належні умови для проведення спортивного сімейного свята та всім, хто активно долучився до заходу.