Пісенне коло – 2019

21 трав. 2019
Щороку (з 2015 року) в закладах дошкільної освіти міста проходить міський конкурс «Пісенне коло» серед творчо обдарованих дітей. Ось і цей рік не став винятком.

Пісня – наш духовний скарб, вона єднає нас, стирає кордони, розповідає світові про велич нашого співучого народу, про наших талановитих дітей.

Напередодні Дня матері відбувся гала-концерт переможців та призерів міського конкурсу «Пісенне коло – 2019».
Глядачі мали можливість побачити виступи вихованців з кожного закладу дошкільної освіти міста. Розпочав гала-концерт хоровий колектив ЗДО № 8 «Черемушки» з піснею «Діти квіти». Наймолодшими учасниками були вихованці молодшого дошкільного віку цього закладу (вокальний ансамбль «Черемшинонька») з піснею «Киця-кицюня».

Багато сольних, дуетних виступів було присвячено ніжним, рідним, турботливим матусям, бо саме вони найдорожче, що є в житті кожної дитини.

За результативність роботи з обдарованими дітьми, забезпечення високого рівня естетичного розвитку вихованців педагогічні колективи закладів дошкільної освіти отримали грамоти управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради, а вихованка Софія Величко (ЗДО № 4 «Росинка») з мамою Вірою Олександрівною отримали подяку за виконання пісні «Разом з мамою».
Вдалим феєричним сольним виступом вихованки ЗДО № 14 «Струмочок» Софії Перекос з піснею «Україна – матуся моя» завершився гала-концерт.

Без мрії не можна жити. Ми впевнені і віримо, що мрії збуваються. І здійснення їх можливо при гармонії всіх сердець. В унісон з дитячими серцями б’ються серце батьків, педагогів, які сьогодні випромінюють безмежне тепло, любов та щастя.

Куга Наталія Вікторівна, начальник відділу
соціального захисту та дошкільної освіти
управління освіти виконавчого комітету
Новомосковської міської ради