Джура-2019: «Самарська Січ»

4 лип. 2019
04 липня у Новомосковську стартував 11-й Всеукраїнський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - 2019. На змагання «Джура-2019: «Самарська Січ» з'їхались учасники, школярі з усієї України - переможці 24 областей та м. Києва

Вишикувавшись по роях  в загальну колону з прапорами, під урочистий Козацький марш військового оркестру  стройовою  ходою учасники  гри пройшли від Палацу культури металургів головною площею міста Новомосковська – площею  Героїв. Святкова церемонії   відкриття    змагань розпочалась: щирі слова  привітання, благословення,   виступи художніх колективів.

Перед учасниками гри виголосили промови  Хобзей П.К.-  перший заступник міністра  освіти і науки України, Неділько С.В. – директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Грицай І.О. -  заступник голови Дніпропетровської  обласної державної адміністрації, Горошко С.Г.  -  виконуючий обовязки міського  голови м. Новомосковська - секретар міської ради.

Зокрема, Хобзей П.К    зазначив: «Гра «Джура» - не просто змагагання це  спілкування, єдність, співпраця,  це формування і виховання у молоді мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, наполегливості, дисциплінованості та ініціативності на теренах відновлених національних козацьких педагогічних традицій. Ви  всі сильні, мужні, кращі з кращих, ви   – майбутнє України. І від того наскільки ви будете дружніми,  відданними  державі – настільки вона буде сильною і вільною».

Всі виступаючі  побажали учасникам  козацького  здоров’я, гарного  настрою, сил, відваги, спритності, бадьорості духу, успіхів та перемог, а рідній неньці-Україні – мирного неба над головою.

Окрасою свята стали виступи аматорських  колектив.  «Грація» привітала всіх присутніх хореографічною  композицією  «Моя Україна», а дівчатка вокального  гурту  «Little blues»  виконали попурі на теми українських народних пісень  Протягом заходу панувала дружня  патріотична атмосфера, насичена позитивними емоціями.

Дитячий центр соціальної реабілітації «Перлина Придніпров'я» гостинно приймає учасників гри, яка триватиме до 14 липня.